O DOMU GOŚCINNYM BATAWIA

Serdecznie zapraszamy do wypoczynku w naszym Domu gościnnym BATAWIA, położonym wśród zieleni, zaledwie 150 metrów od Morza Bałtyckiego, 50m od jeziora Jamna i 50m od sosnowo-świerkowego lasu.

 Jeśli cenią Państwo ciszę, rodzinny charakter miejscowości wypoczynkowej, czyste plaże, przyjazną atmosferę, to wypoczynek w Domu Gościnnym Batawia w Łazach jest tym, czego Państwo szukają. Z pewnością dołączą Państwo do grona naszych stałych, zadowolonych gości.

Dysponujemy pokojami:
 • 2-osobowymi z łazienką
 • 3-osobowymi z łazienką
 • Studio dla 4 osób (pokój z miejscami sypialnianymi oraz aneksem kuchennym i łazienką
 • Małe apartamenty dwupokojowe z klimatyzacją (skosy)
 • Apartamenty 2-pokojowe 4-osobowe z aneksami kuchennymi

Pokoje dodatkowo wyposażone są w łazienki z prysznicem, telewizor, lodówkę hotelową, czajnik. Na korytarzu znajdują się naczynia, sztućce ,kubki oraz kuchenka mikrofalowa.


Na parterze obiektu prowadzimy restaurację - w trosce o naszych Gości dokładamy wszelkich starań, by posiłki podawane w naszym obiekcie były nie tylko smaczne, ale również prezentowały jak najwyższą jakość - istnieje możliwość całodziennego bądź częściowego wyżywienia.

- REALIZUJEMY BONY TURYSTYCZNE -

Obrazek

tenis stołowy

Obrazek

plac zabaw dla najmłodszych

Obrazek

parking dla zmotoryzowanych

Obrazek

możliwość grillowania

Uwaga! Dla naszych gości przewidujemy udogodnienie w postaci bezpłatnego udostępniania rowerów, dzięki którym mogą Państwo całą rodziną wybrać się na wycieczkę. Dostępnych jest 8 rowerów dla naszych gości.


ATRAKCJE NIEDALEKO BATAWII

W pobliżu BATAWII zlokalizowanych jest wiele atrakcji turystycznych, między innymi: wieża widokowa na Górze Chełmskiej koło Koszalina (która jest najwyższym wzniesieniem na Pomorzu Środkowym z malowniczym, morenowym ukształtowaniem terenu); najwyższa na Pomorzu Środkowym latarnia morska w Gąskach (41 m); port w Darłówku z rozsuwanym mostem oraz latarnią morska; port w Kołobrzegu wraz z latarnią morską (26 m) oraz Muzeum Oręża Polskiego, fontanny na rzece Parsęka; historyczny tajny poligon na plaży w Bobolinie; ogrody tematyczne Hortulus w Dobrzycy... Są to obiekty w zasięgu szybkiego dojazdu samochodem, które mogą być celem np. przedpołudniowej turystyki). W odległości ok. 1,5km od naszego obiektu znajduje się Aquapark.

Plaże w Łazach są czyste, szerokie i piaszczyste oraz, co istotne, brzeg morski nie jest uzbrojony w falochrony, co czyni kąpiel w morzu bardziej bezpieczną.

Z listy zalet miejscowości Łazy możemy dodatkowo podkreślić:
 • występowanie charakterystycznego mikroklimatu (ze względu na mikroklimat Łazy są miejscem wypoczynku kolonijnego dzieci z różnych części Polski);
 • Łazy to jedna z najczęściej wybieranych miejscowości wypoczynkowych przez rodziny z małymi dziećmi;
 • czystość plaży i wody, nieskażone i bogate w jod powietrze;
 • sosnowo-świerkowe lasy otaczające obszary lądowe;
 • wspaniałe wschody i zachody słońca (plaża ma ekspozycję na północ);
 • położenie 7 km od "głośniejszego" niż Łazy Mielna - co stanowi atrakcyjny punkt wypadowy dla turystów szukających w trakcie wypoczynku również zabawy przy gorących rytmach muzyki serwowanej przez mieleńskich dj-ów;
 • położenie szczególnie dogodne dla gości z woj. wielkopolskiego i dolnośląskiego (prosty dojazd do Koszalina trasą nr 11, np odcinek z Poznania do Koszalina zajmuje jedyne 4h).
 • możliwość aktywnego wypoczynku - np. wycieczka rowerowa wokół Jeziora Jamno lub spacer dzikimi plażami do Kanału Jamneńskiego lub na wschód do falochronów na wysokości Jeziora Bukowo.

Łazy to miejscowość, która nie leży na trasie dojazdu do dalszych miejscowości wypoczynkowych, dlatego charakteryzuje się ciszą i bardzo małym ruchem samochodowym.